top of page

מטופלים ממליצים עלי

"לפני בערך חודש לקחתי פגישת ייעוץ אצל מורן בר-לב המוכשרת!
אני בחרתי לעשות את המעבר לתזונה בהדרגה... והרגשתי שהגיע הזמן לעלות שלב.. אז קודם כל אני חייבת לציין שמורן עזרה לי בטירוף!! ואני ממש ממליצה עליה! היא מאוזנת, לא קיצונית, מכילה מאד, מקצועית מאד ובעלת ידע עצום וטיפים מעולים ופרקטיים!


אני רוצה לשתף בשינויים שקרו לי מאז הפגישה איתה (כיום בתזונה חיה רוב היום ובערב אוכלת עמילנים או ירקות מבושלים ללא תיבול/ שמן) :
1. בעבר היה לי מחזור ארוך וקשה של 6-7 ימים, ככל שהקפדתי יותר בתזונה המחזור התקצר.
2. מאז ומתמיד היו לי הפרעות קשב וריכוז.. כל דבר קטן הציק לי ללמוד.. בשבועיים האחרונים אני לומדת בקלות... ללא שום מסיחים והפרעות. 
3. מהבוקר עד הלילה אני בפרץ אנרגיה בלתי פוסק !!!!
הימים שלי מאד מאד ארוכים, מתחילה ב- 6-7 ומסיימת את היום שלי לקראת 22 אנרגטית וחיונית. בקיצור, רק טוב התזונה הזו עושה, גם לסטודנטים".

— מור סספורטס

IMG_1534.JPG

"פניתי אל מורן לייעוץ כי סבלתי ממגוון בעיות בריאותיות בעיקר מריפלוקס וצרבות וכאבים בחזה בשל בקע סרעפתי ובנוסף לחץ דם גבוה וכולסטרול.
הבת שלי הגיעה אל מורן לייעוץ ותהליך והמליצה לי עליה.
כיום אחרי כשנה של טיפול אינני סובלת כמעט בכלל מריפלוקס אינני משתמשת בתרופות שבהן השתמשתי כמה פעמים כל יום. שיניתי את התזונה שלי באופן דרסטי וגם כמעט אינני אוכלת מתוקים. הורדתי לחצי את התרופות להורדת כולסטרול וגם ירדתי 8 ק״ג ואני מרגישה נפלא. 
מורן, הגישה שלך מאוד מתאימה לי בכך שהתאמת את קצב השינויים שנדרשו ליכולות שלי. קבלתי מענה לשאלות באופן ממצה שדבר אלי ולתחושתי את זורמת עם הקשיים והקצב שלי. הקשר שלנו מאוד נעים לי ויש במפגשים שלנו לא מעט הומור בצד רצינות ומקצועיות מרשימות. הפניתי אלייך שתי חברות ואני ממליצה מכל הלב".

— עופרה שגב

IMG_3511.jpg
IMG_1368.JPG

"היום אני ארבעה שבועות על 100% fully raw 
אחרי חצי שנה של מאבק אדיר לחזור לתזונה.
בטח חלקכם מכירים את זה, וחלקכם מכירים את המאבק מלנסות להתחיל אותה בכלל.
המאבק שלי די מובן ועל כן גם שלכם, אני נמצאת במקום רגשי מאתגר ובמצב רוחני מאוד דחוס.
התזונה הזו לא קלה בהרבה מובנים - אבל שווה בהחלט באותה המידה!!! 
ועל כן החלטתי שאני משקיעה בעצמי ולקחתי לתמיכה יועצת תזונה מדהימה - את מורן!
יום אחרי השיחה טלפון הראשונה שלנו עליתי על ראו מלא ואני רק משתפרת מיום ליום. 
אני רוצה להמליץ עליה מכל הלב - בתור יועצת תזונה, מלווה, בתור בנאדם מדהים עם נשמה גדולה.
וממליצה לכל מי שמאותגר בדרך שיפנה למלאכית הזו.
הוא בטוח יודה לי אח"כ". :)

— תהילה דור

"מורן,
אני רוצה לעדכן  שמאז הסדנא (המדהימה והכה טעימה) שעברתי אנחנו בדרך הנכונה.
מליון שנה בערך שאנחנו מנסים להוריד סוכר וגלוטן מהתפריט ולא ממש מצליחים, 
אז תודה ענקית על כל הכלים שקיבלתי ממך, על מליון רעיונות ואפשרויות להכין קצת אחרת..
הכרתי עולם חדש והוא מטורף !!
אני מספרת לכולם על הסדנא בזכות כל הרשום מעלה ובעיקר בזכותך, כייף מאד לקבל מידע וכלים מאדם מקצועי ככ, שמאד אוהב את מה שהוא עושה והכי חשוב, אדם פתוח ולא מטיף 😊
אנחנו מרגישים מעולה ומקווים להמשיך כך 🍇🍅🍏🍆🍋💗🍃🌽
האיש בכלל התאהב!
​תודה רבה"

— מורן בודניק

IMG_3746.jpg
IMG_2960.JPG

"תודה מורן שהצלת אותי והשבת אותי לבריאות מיטבית! שנים רבות שסבלתי מסוכר גבוה והשמנת יתר, כחלק מסינדרום המכונה ״שחלות פוליציסטיות״. ניסיתי אינספור דיאטות ושום דבר לא עזר. היתה לי אי סבילות גבוהה לאינסולין, מה שאומר שלא משנה כמה מעט אכלתי, נשארתי עם משקל גבוה וסוכר גבוה. כשהמלצת לי על תזונה המבוססת על פירות וירקות (תזונת 80/10/10) לא האמנתי שזה יעזור. איך אכילת פירות שמלאים סוכר יעזרו לי בהורדת הסוכר בדם? אבל ניסיתי, וליווית אותי במהלך הזה בהקשבה מדהימה ובעצות נהדרות. אני חצי שנה בתזונה הזו ואני לא מאמינה לתוצאות. הורדתי כ15 קילו ממשקלי, האנמיה נעלמה, המחזור התקצר משמעותית, עור הפנים שלי נהיה זוהר, והכי חשוב - הסוכר שלי ירד לערכים שלא הכרתי!!! התמונה המצורפת היא מדידת הסוכר שעשיתי הבוקר. מעולם לא זכיתי למדוד ערכים כל כך מצוינים. מורן - תודה שהצלת אותי ממחלה איומה, תודה על ההקשבה ועל ליווי מדהים לאורך הדרך. אין כמוך!!!"

— דנה שלזינגר

"לפני בערך חודש לקחתי פגישת ייעוץ אצל מורן בר-לב המוכשרת!
אני בחרתי לעשות את המעבר לתזונה בהדרגה... והרגשתי שהגיע הזמן לעלות שלב.. אז קודם כל אני חייבת לציין שמורן עזרה לי בטירוף!! ואני ממש ממליצה עליה! היא מאוזנת, לא קיצונית, מכילה מאד, מקצועית מאד ובעלת ידע עצום וטיפים מעולים ופרקטיים!


אני רוצה לשתף בשינויים שקרו לי מאז הפגישה איתה (כיום בתזונה חיה רוב היום ובערב אוכלת עמילנים או ירקות מבושלים ללא תיבול/ שמן) :
1. בעבר היה לי מחזור ארוך וקשה של 6-7 ימים, ככל שהקפדתי יותר בתזונה המחזור התקצר.
2. מאז ומתמיד היו לי הפרעות קשב וריכוז.. כל דבר קטן הציק לי ללמוד.. בשבועיים האחרונים אני לומדת בקלות... ללא שום מסיחים והפרעות. 
3. מהבוקר עד הלילה אני בפרץ אנרגיה בלתי פוסק !!!!
הימים שלי מאד מאד ארוכים, מתחילה ב- 6-7 ומסיימת את היום שלי לקראת 22 אנרגטית וחיונית. בקיצור, רק טוב התזונה הזו עושה, גם לסטודנטים".

— מור סספורטס

IMG_1534.JPG
IMG_1368.JPG

"הגעתי אל מורן לצורך התמודדות עם סכרת ותפקודי כליות ורצון לשנות הרגלי אכילה.
לאורך התהליך אותו אנו עוברות יחד הכנסתי לחיי תזונה נכונה ומהנה! יש ירידה בולטת בערכי הסוכר , הנאה באכילה ועלייה באנרגיה . תחושה ברורה של שיפור באיכות החיים!
הגישה של מורן מבוססת על עקרונות הטבעונות, אני לא טבעונית אבל ההגיון והתפיסה הבריאותית שהיא מביאה היא משכנעת! נכונה ואמינה ובעקבותיה שינוי בהרגלי תזונה ושיפור בריאותי"

— חנה ב

"מורן, אני חייבת לך המון המון תודה על אתמול!!
הייתה פשוט סדנה נההדרת! כולם נהנו והתעניינו וזה היה פשוט כייף!!
עם החיוניות והאור שאת מביאה איתך והידע שהפגנת הצלחת לגעת אפילו בדוד שלי הקשוח וזה הישג מדהים :)
ממש ממש נהנתי! 
לכל מי שמעוניין להכיר לחבריו/ משפחתו את עקרונות התזונה הטבעית בדרך הכי נעימה וכייפית שיכולה להיות (או פשוט להנות מאוכל טוב וחוויה אדירה!)- ממליצה בחום על הסדנה המדהימה של מורן.
בחמישי האחרון אירחתי את הסדנה אצלי וצירפתי גם חברה, את אמא ודוד שלי, והם נהנו בטירוף וזללו הכל! 
הם שאלו שאלות, התעניינו והראו התעניינות גם אחרי הסדנה- אין יותר משמח מזהה!!😄😄
מורן פשוט יודעת להעביר את עקרונות הגישה בצורה הכי נעימה, קלילה וטעימה בעיקר!😍
מומלץ מומלץ מומלץ!!!"

— עדי סומר

IMG_1245.JPG
IMG_3207.JPG

"הגעתי למורן במטרה לשפר את התזונה שלי.
הודות לייעוץ אצל מורן התזונה השתפרה ואני מרגיש יותר טוב. פחות פיתויים לא טובים.
במהלך הייעוץ התאמת את התזונה לאופי שלי וליומיום בצורה ממש מיטבית ומדויקת.
אהבתי שהתמקדת בחיובי ולא בשלילי.מה אפשר לאכול לפי סדר החיוניות".

— י. ב

"הגעתי למורן בכדי לעשות סדר בכל המידע הסותר וכלכך מבלבל לגבי מזון בריאותי.
בזכות הייעוץ אני מרגישה הרבה פחות מבולבלת והרבה יותר מבינה בענייני תזונה. קבלתי סדר בראש ועצות לאכילה נכונה עבורי.
מורן את נהדרת! הרגשתי את המקצועיות שלך בידע הרב שיש לך על תזונה ובריאות- ענית תשובות מקיפות ומעמיקות על כל השאלות הרבות שהיו לי ובמקצועיות שלך באכפתיות, ברגישות ובהבנה שלך למצב האישי שלי. ממליצה עלייך בחום רב לכל אחת ואחד הרוצים להבין יותר ו/או לעשות שינוי תזונתי. אוהבת שאת חיה את מה שאת מאמינה בו ואת ההשראה הרבה שיש בדרך החיים שלך על אחרים"

IMG_3785.jpg

— ע. פ

IMG_3076.JPG

"הגעתי אל מורן דרך המלצה של חברה במטרה למציאת דרך טבעית לטיפול ברפלוקס.
לאורך התהליך חל שיפור ניכר במצבי ובהרגשתי, הפחתתי את המינון של הטיפול התרופתי הקונבנציונאלי, שהייתי לוקחת באופן משמעותי ביותר!!
למדתי ממורן למידה משמעותית על השפעת התזונה הטבעית על בריאותי, הבנת החשיבות של תזונה בסיסית לעומת תזונה חומצית. קבלתי ממורן מידע חשוב בכל הנוגע לתזונה תוך התאמה לצרכי ולסדר היום שלי, כמו גם רעיונות ומתכונים טעימים ושניתן ליישמם. וכל זה בלי עידודה של מורן לא היה אפקטיבי, תודות!!!"

— ריקי

"מטרת היעוץ אצל מורן הייתה להוריד במשקל ולשנות את אורח החיים שלי מבחינת אנרגיה וקלילות
הודות לתהליך עם מורן אכן הורדתי במשקל ואני עוד בתהליך ירידה, התחברתי יותר לעצמי, מחוברת ברמה יותר עמוקה ויודעת מה טוב לי.
אני בהחלט חושבת ובטוחה שהתזונה הזו היא הפתרון לאנרגיה גבוה בחיים, לצלילות מחשבתית, לחיבור עצמי מאוד גבוה וגם להגיע למשקל התקין שלך ללא הלקאה עצמית.
מורן בהחלט הייתה הבן אדם הנכון שיעשה לי סדר בדרכים ויוביל אותי לאורך החיים, המלצתי עליה לחברים ואני עדיין ימשיך להמליץ!"

IMG_3841.jpg

— י. מ

IMG_1818.JPG

"מסתבר שהמשכתי לרדת גם מאז שסיימנו, למרות שאני לא מרגישה שאני מאוד מאוד מקפידה. מתחילת התכנית ירדתי 6 קילו, אז קודם כל אני מצהירה רשמית על הצלחה ומודה לך מורן על הדרך החדשה!"

— אורלי בכר

הגעתי למורן לפני כשנתיים אחרי שכול חיי הייתי צמחונית, עברתי לטבעונות לפני כ 10 שנים , סבלתי מעודף משקל, בעיות קשקשת קיצוניות בעור הגוף וסדקים קשים בכפות הרגליים מעי רגיז , מגרנות קשות ומה לא 🤣
בהדרכתה של מורן ובליווי יום יומי שיניתי את הרגלי האכילה והתפריט היומי שלי. עשיתי את תוכנית הריסטארט אם ליווי יום יומי של מורן והשינוי לא אחר לבוא, ירדתי במשקל, המגרנות ובעיות המעי נעלמו , העור שלי במצב מדהים ורמת האנרגיה עלתה. 
מדהים אותי כול פעם מחדש שעל כול בעיה שיש לי ,
מורן תמיד נגישה ונותנת עצה בכול שעה ביממה. 
תודה מורן בזכותך. 

— דורי בן לב שלדון

Fresh Food
IMG_1575.JPG

הגעתי למורן ב - 22/10/18 אחרי תקופה ארוכה שבה הרגשתי מאד לא טוב פיזית ונפשית. בדיוק סיימתי לעבוד בלילות וחליתי עם חום גבוה. הלכתי לרופאת משפחה שלי שאמרה שזה שפעת ויעבור. כשלא עבר - הלכתי לעשות בדיקות דם וכשהגיעו התשובות הרופאה סוף סוף הבינה שיש בעייה .. כל המדדים קרסו. בי 12 ברזל ויטמין די המוגלובין בלוטת התריס ועוד ועוד .. הרופאה שלחה אותי למיון דחוף שם עשו עוד בדיקות דם הזריקו לי ויטמין בי ושלחו אותי הביתה. אחרי שלושה חודשים שהמשכתי להרגיש רע והתוצאות לא השתפרו (חוץ מ בי 12 שאותו הזריקו לי), לא ידעתי מה לעשות כי איבדתי אמון ברופאה שלי, קיבלתי המלצה מאח שלי להיפגש עם מורן. לא רציתי ללכת כי לא האמנתי כבר באף אחד אבל כשהרגשתי עוד יותר גרוע הבנתי שאין לי יותר מה להפסיד .. התקשרתי למורן שמיד שלחה אותי עם רשימה מפורטת וארוכה לבדיקות דם נוספות. כשהגיעו התוצאות הרופאה שלי אמרה שכדאי לי לעזוב את הטבעונות ושזה כתוצאה מזה שלאוכל הטבעוני אין מענה לדברים שאני סובל מהם .. היא לא אמרה לי שבעיקר מה שאני סובל ממנו זה כנראה דלקת בכבד שכנראה גרמה לכל הבלגן .. מי שמיד זיהתה את הבעייה זו מורן. מהרגע שזיהתה שקודם צריך לטפל בדלקת ואז לראות מה עם כל שאר הדברים הדרך היתה קלה .. לפחות למורן :-) היא עברה אתי על כל אורח חיי, מה אוכל, מתי ישן, במה עובד, כמה ספורט ועוד ועוד. כשסיימה בנתה לי מסלול חיים חדש, תפריט תזונה חדש, תוספים, שיגרה חדשה .. ההנחיות היו לי קשות לעיכול .. חשבתי שזה גדול עלי עד בלתי אפשרי בעיקר בתזונה. אבל מסתבר שזה אפשרי. לקח לי קצת זמן להתרגל לחיים החדשים ונשאר רק לחכות לתוצאות .. תוך ארבעה חודשים היה שיפור משמעותי בתוצאות בדיקות הדם וגם בהרגשה אבל עוד לא היה מושלם. מורן נתנה לי וממשיכה עד היום כיוונים לגבי ויטמינים, תזונה, והתנהלות. אחרי שמונה חודשים כבר כל המדדים התייצבו. עכשיו אני שנתיים אחרי אותה פגישה עם מורן ומצבי לא היה כל כך טוב מאז שאני זוכר את עצמי. אני מרגיש מעולה, אני בכושר שיא שלי ובעיקר כל התופעות שהיו לי חלפו כלא היו .. התרגלתי לאורח חיים החדש (חוץ מללכת לישון מוקדם :-( אבל אני עובד על זה ..) מסתדר מעולה עם התפריט שמורן בנתה לי ואני ממש מאושר מההחלטה לפנות למורן שכניראה הצילה לי את החיים מורן, אני מודה לך על המיקצועיות ההקשבה הסבלנות והקשיחות הקלה שבלעדיה זה לא היה עובד. ממליץ לכולם, גם למי שחושב שהוא בריא, להגיע ליעוץ אצלך

.שוב תודה, דן

— דן ג.

אובחנתי כחולה קוליטיס כיבי לאחר קולונוסקופיה וביופסיה שעשיתי בשנת 2013. לא הסכמתי עם אבחנת הרופאים. מכיוון שידעתי בתוכי שהסביבה שאני נמצא בה העבודה המחסור בשינה והלחץ בעיקר הביאו את גופי להתריע ולתת אותות אזהרה מצוקה שמשהו לא כשורה  לאחר טיפול בכדורים וסטירואידים לא הסכמתי לקחת את הכדורים. והתחלתי בתזונה יותר בריאה ושיפרתי את אורח החיים ובעיקר התחלתי לעבוד מסודר ולא להיות במחסור של שעות שינה. והפלא ופלא לנוכח אבחנת הרופאים עד שנת 2020 לא חוויתי שום התקף או חזרה של הסימפטומים של הדלקת הכרונית שהרופאים מיהרו לשבץ אותי בה. למורן פניתי בעקבות חזרה של כמה סימפטומים המאפיינים דלקת במעי וכבר מהסימן הראשון חששתי שאת "הסיפור הזה כבר קראתי" ושוב אני אצטרך לבצע את כל הבדיקות וההכנות המייסרות. והפגישות והייעוצים והתורים. אמרתי לעצמי לא שוב אני בוחר מעכשיו לעשות מעשה ולפתור את זה עוד הרבה לפני שאגיע לבדיקה. וכאן התחילה ידידות נפלאה ביני לבין מורן שעזרה לי לאורך כל הדרך וטיפלה במסירות למרות שהייתי מסמר קשה וחזרתי הרבה פעמים אחורה בתהליך. שם המשחק פה הוא ההתמדה. ככל שתהיה יותר בתהליך ודבוק בו בלי לסור ימינה ושמאלה בלי נפילות ומעידות ככה הטיפול יצליח וכך היה ככל שהתמדתי יותר וסיגלתי לעצמי תזונה בריאה ואורח חיים בריא כך המצב השתפר. בהתחלה הייתי סקפטי ואמרתי איך טיפול ממרחק כה גדול ורק על ידי תזונה טבעית ושינוי הרגלי אכילה יוכל לעצור ולהבריא את הדלקת אחרי כל אבחנות הרופאים שייעצו לי להתחיל טיפול בכדורים וסטירואידים. אני ממליץ לכל אחד שמתחיל טיפול כזה או אחר לעצור את השגרת חיים שלו ולהתמקד בטיפול ובריפוי. אני עובד בעבודה מאוד לחוצה ואינטנסיבית שעכבה לי את התהליך טיפול. אך לבסוף זה הצליח. וחזרתי לשגרתי בעזרת הטיפול של מורן לא רק שהצלחתי להתרפות בלי לקחת כדורים וסטירואידים גם סיגלתי לעצמי אורח חיים בריא ואהבה והערכה לפירות וירקות. ולדעת מה הגוף שלי באמת צריך ולא את כל הג'אנק שיש בחוץ. ושהייתי רגיל לאכול. בקיצורו של עניין אני מודה למורן שליוותה אותי בתהליך וממליץ לכל מי שרוצה להתרפות ולסגל לעצמו בריאות אמיתית לעבור את הטיפול איתה. ותודה רבה וענקית לאשתי שהייתה איתי בכל הזמן והתהליך וטיפלה בי ועזרה לי במסירות ודאגה ובלעדיה לא הייתי יכול לצלוח אותו.

— ד. ה

Fresh Salad
bottom of page