top of page

שאלות ותשובות

 • אילו בעיות בריאות מאפשרות ריפוי באמצעות התזונה בה אני מטפלת?
  סוכרת וקדם סוכרת. אלרגיות. מחלות מעיים: קרוהן, קוליטיס כיבית, צליאק. בעיות במערכת הנשימה: אסתמה, ברונכיטיס, סינוסיטיס, ליחה כרונית ושיעול כרוני. חוסר איזון במערכת העיכול: הליקובקטור פילורי, עצירות, שלשול, כאבי בטן, תסמונת המעי הרגיז, גזים, תולעים וטפילים במעיים, טחורים, צרבות וריפלוקס. השמנה. חוסר איזון הורמונלי: תת ויתר פעילות של בלוטת התריס (היפותירואיד והיפרתירואיד), שחלות פוליציסטיות. תסמונת העייפות הכרונית. שומנים גבוהים בדם: כולסטרול גבוה, טריגליצרידים גבוהים, יתר לחץ דם וטרשת עורקים. חיזוק מערכת החיסון. סרטן. שיגדון (גאוט) - דלקות מפרקים כרונית. שיגרון (Rheumatoid arthritis) - דלקת מפרקים שיגרונית. מחלת הנשיקה (CMV). אפשטיין בר וירוס (EBV). מחלות עור: אקנה, פסוריאזיס,אקזמה, סבוריאה ואורטיקריה. דלקות אוזניים חוזרות. כאבי ראש כרוניים ומיגרנות. לנשים: דלקות חוזרות בדרי השתן והנרתיק, פטריות וגינאליות, מחזור לא סדיר, כאבי מחזור ותסמונת קדם וסתית (PMS). הכנת הגוף להריון, תמיכה ואיזון לאורך ההריון. סיוע טבעי ולא פולשני לכניסה להריון. תמיכה לאורך תהליכי פוריות הפרעות קשב וריכוז, היפראקטיביות, חוסר שקט.
 • למה טיפול בתזונה אשר משנה בריאות הוא מומלץ וכדאי?
  הבריאות היא המצב האופטימלי של הגוף. כאשר נוצר חוסר איזון, נוצרות מחלות כאלו ואחרות. מתן התנאים האופטימלים לגוף ולנפש יאפשרו ריפוי. חלק נכבד ביותר מהתנאים האופטימליים הוא התזונה. תזונה טבעית, כזו המאפשרת לגוף להתקיים ולפעול בצורה הטובה ביותר. חשוב לזכור - הגוף האנושי הוא יחידה אחת משמע, כל איבר תלוי במערכת הכללית של הגוף והמערכת הכללית של הגוף תלויה בכל איבר ואיבר. כל פגיעה או החלשה של איבר בודד תשפיע על כל המערכת. בעזרת תזונה אשר משנה בריאות, כל המערכת תתחזק ויתאפשר ריפוי לאיבר הבודד ולמערכת הגוף כולה. במפגשים הטיפוליים אעביר ידע רב וביניהם עקרונות תזונתיים אשר מומלץ ביותר לחיות לפיהם. בעזרת עקרונות אלו של תזונה טבעית מתאפשר שיקום של בריאותך, ומה שחשוב לא פחות הוא שימור בריאותך לאורך כל חייך.
 • איך אדע אם הטיפול מתאים לי?
  רוצה לעשות שינוי בחייך? הבריאות שלך חשובה לך? נמאס לך ממלאי התרופות הבלתי נגמר ובא לך פשוט להיות בריא שוב? המחלה השתלטה על חייך ורוצה שהמושכות יחזרו ליידיך? טבעונות מדברת אליך והמעבר לתזונה מעורר חששות וספקות? הידע על תזונה טבעית נמצא ברשותך, אך יש לך צורך בהכוונה, בליווי ובמסגרת שתגרום לשינוי המיוחל? רוצה לעשות שינוי בהרגלי האכילה ולאכול מתוך הקשבה לגוף ולדרישותיו? אם ענית "כן" על לפחות אחת מהשאלות הנ"ל - טיפול באמצעות "תזונה משנה בריאות" היא בדיוק בשבילך.
 • כמה מפגשים צריך?
  מספר המפגשים משתנה אצל כל מטופל ותלוי בסיבת ההגעה, בקצב ההתקדמות ובמצב הריפוי. רק לאחר פגישת היכרות הראשונית, בה נקבע את ייעדי הטיפול, אוכל להמליץ על מספר ותדירות הפגישות הנדרשות. ככל שהבעיה מורכבת יותר ומלווה אדם שנים באופן כרוני, מספר המפגשים יהיה בהתאם. ישנה אפשרות להגיע למפגש יחיד לצורך טיפול במצב אקוטי הדורש מענה מיידי או לצורך הכוונה ויעוץ למניעת מחלות ושמירה על הבריאות.
 • מהי מדיניות האיחורים והביטולים?
  במקרה של איחור מצד המטופל/ת, הטיפול יסתיים על פי שעת תחילת הטיפול שנקבעה מראש. במקרה של איחור מצדי, ייערך הטיפול / ייעוץ לפי משך הזמן שנקבע מראש. טיפול שבוטל עד 24 שעות מראש לא יחוייב בתשלום, במקרה של ביטול בהתראה קצרה יותר ייגבו דמי ביטול בסך 50% ממחיר הטיפול / ייעוץ במפגש הבא.
 • למה לצפות?
  שיפור המצב הגופני והנפשי יכול להתרחש כבר בימים הראשונים. ישנם מטופלים שתוך שבועות מעידים על אנרגיה גבוהה יותר, כוח לקום בבוקר, עיכול טוב יותר, יציאות תקינות, מדדי סוכר אשר יורדים במגמתיות, כאבי מפרקים אשר פוחתים ואף נעלמים כליל, שינה רצופה וטובה, כאבי ראש אשר פוסקים והרשימה עוד ארוכה. עם זאת, הכל תלוי בך ובנכונות שלך להשקיע בעצמך ובבריאותך.
 • מתי אראה תוצאות?
  כל מקרה לגופו ותלוי בהתחייבות המטופל בתהליך, יישום ההנחיות ומצבך הגופני כאשר תגיע אליי. יש צורך בסבלנות וכפי שידוע - הסבלנות משתלמת! אני לא משווקת תרופת קסם אלא מלווה ומנחה אותך לשינוי כולל באורח החיים שלך. השינוי הוא תהליך אשר לוקח זמן. לעתים התהליך הוא קצר ולעתים הוא ארוך יותר.
Close Up of Corn Field
bottom of page